Blanka Lipińska. Odważna autorka erotycznych hitów

Bezprecedensowy fenomen na rynku polskiej literatury. Blanka Lipińska to autorka powieści erotycznych, po które masowo sięgają Polacy. Intrygująca historia opisana bezkompromisowym, dosadnym językiem, z którą utożsamia się wiele kobiet.

Polki kochają erotyki?

Blanka Lipińska zdecydowała wydać się historię, którą pisała wiele lat temu, podczas trudnej relacji z mężczyzną. Początkowo nie miała zamiaru jej publikować, miał to być element jej własnej terapii. Dobrze, że stało się inaczej, bo pozycja w bardzo szybkim czasie stała się bestsellerem i znikała w ekspresowym tempie z półek w księgarniach. Autorka idąc za ciosem, pokazała światu kolejne części tej kontrowersyjnej powieści. Za ostatnią z nich, zatytułowaną “Kolejne 365 dni” otrzymała statuetkę Bestsellery Empiku 2019, w kategorii literatura obyczajowa.

365 dni… I później

“365 dni” to tytuł pierwszej części z całej trylogii Lipińskiej. Jest to historia Laury Biel, która zostaje porwana na wakacjach w Sycylii, przez miejscowego człowieka mafii. Massimo, który uprowadził dziewczynę, w momencie kiedy prawie umierał od kilkukrotnego postrzału, miał wizję. Widział w niej właśnie Laurę. Kiedy lekarze przywrócili go do życia, obiecał sobie, że ją odnajdzie. Mężczyzna daje kobiecie 365 dni na to, aby się w nim zakochała.

W serii wydane zostały jeszcze kolejno “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. Są to dalsze losy Laury i Massima, z pozoru szczęśliwe, bogate i bajkowe. Tam gdzie są duże pieniądze, nigdy nie jest spokojnie. Życie z najniebezpieczniejszym mężczyzną na Sycylii ma swoje konsekwencje, o czym Laura boleśnie się przekonuje. Kolejne części równie mocno wciągają czytelników, którzy przeżywają razem z bohaterami często niełatwe życiowe rozterki i problemy.

Kolejne 365 dni, a co dalej?

Autorka do tej pory nie wspomina o tym, że ma pojawić się czwarta część erotyku. Nie rezygnuje jednak z pisania. W planach ma opublikowanie książki poradnikowej, w której będzie edukowała Polki na temat zdrowia i dbania o sylwetkę. Sama przeszła wielką metamorfozę, chudnąc ponad 30 kilogramów. Teraz chciałaby przekazać swój sekret innym kobietom.

Kontrowersyjna postać w mediach


Blanka Lipińska jest dość kontrowersyjną osobą w świecie polskiego show-biznesu (https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska). Nie boi się wygłaszać publicznie odważnych opinii i chętnie odpowiada na stawiane jej zarzuty dziennikarzy czy krytykujących ją osób. Poza pisaniem, często pojawia się w mediach – na ściankach czy w programach rozrywkowych. Obecnie jest prowadzącą reality show “Tylko jeden”, emitowanego na antenie Polsatu.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com