Książki erotyczne dla każdego

Mówi się, że nie obchodzi nas życie erotyczne innych osób. Czy to jednak prawda? Oczywiście, że nie. Człowiek jest już tak skonstruowany, że lubi plotkować. A w szczególności o innych osobach i szczegółach z ich życia intymnego (jeżeli tylko jest taka okazja). Chyba nie może więc dziwić fakt, ze ludzie tak chętnie sięgają ostatnio po książki erotyczne, gdzie naprawdę dużo się dzieje. Jeżeli nie można mówić o innych, to można chociaż poczytać. Takie właśnie trzy fantastyczne książki na rynek wypuściła Blanka Lipińska, która zrobiła wielki krok i pokazała, że erotyka jest fascynującym tematem, który można pokazać w polskiej odsłonie. Ta pochodząca z Puław kobieta ma jednego, starszego o rok brata. W swoim życiu imała się już wielu zajęć. Jak na tak młodą osobę (urodzona w 1985 roku) można powiedzieć, że jej kariera zawodowa jest naprawdę bogata. Ukończyła studium kosmetyczne. Pracowała jako terapeutka – hipnotyzerka i menedżerka klubów nocnych. Od 2012 roku działa również w federacji promującej dziewczyny w KSW. Teraz do swojego CV może dołączyć również trzy bardzo popularne książki oraz debiut w roli prowadzącej na antenie telewizji Polsat.

“365 dni”

Laura świętuje na Sycylii swoje urodziny z narzeczonym i przyjaciółmi. Drugiego dnia wyjazdu zostaje nagle porwana przez Massimo – szefa sycylijskiej mafii. Dostaje rok na to aby pokochać tego człowieka. Dlaczego? Ponieważ Massimo ujrzał jej twarz, kiedy znajdował się w śpiączce po postrzale. Teraz widząc ją na żywo postanowił ją zdobyć. Jako jeden z najgroźniejszych ludzi na rynku nigdy nie przyjmuje odmowy. Laura ma 365 dni aby pokochać tego niebezpiecznego i diabelnie przystojnego faceta. Czy jej się to uda?

“Ten dzień”

Po roku Laura i Massimo są po ślubie. Ich związek nie przypomina pięknej idylli, ponieważ Sycylijczyk potrafi kochać i jednocześnie zniszczyć. Taka jest już jego natura, która jak nic pociąga Polkę. Oboje wzięli jednak ślub i teraz w tajemnicy oczekują na narodziny syna. Wszystko starają się utrzymać w tajemnicy, ponieważ Massimo ma nadal wielu wrogów w przestępczym świecie. Nie jest to jednak łatwe. Czy bajkowe życie Laury w pięknym domu jest tak wspaniale idealne?

“Kolejne 365 dni”

Doszło do ataku na skutek którego Laura została postrzelona i straciła dziecko. Ta tragedia sprawiła, że ona i Massimo zaczęli się od siebie oddalać. Czy dla tych dwóch zbłąkanych dusz będzie jeszcze nadzieja na miłość? Nadzieje są małe. Massimo zaczyna nadużywać alkoholu a Laura odnajduje spokój w ramionach człowieka, który ją postrzelił. Co głównym bohaterom przyniesie kolejne 365 dni?

Food obraz autorstwa freepik - www.freepik.com